3G модем - незамінний помічник вдома та на роботі. Головною функцією будь-якого модему є надання Інтернету. Але вимоги споживачів щодня зростають. Тепер вони хочуть не бути прив'язаними до комп'ютера, який, у свою чергу, має якір у вигляді мережевого кабелю. Тому рішення у вигляді 3G забезпечує користувачів інтернетом навіть далеко від цивілізації.

CDMA модеми використовуються для підключення ноутбуків та стаціонарних комп'ютерів до таких операторів 3G зв'язку як: Інтертелеком, PeopleNet . Для підключення до GSM операторів 3Моб-Укртелеком, Київстар, Lifecell-Лайф, МТС- Vodafone використовуються 3G GSM модеми .

У цій категорії представлений широкий вибір 3G модемів – компактних пристроїв, що дозволяють користувачеві отримати швидкий доступ до Інтернету через мережу 3G. Завдяки своїм невеликим габаритам та простоті використання, 3G модеми вже давно стали популярні та затребувані. Для використання модему Вам не потрібні спеціальні знання або додаткове обладнання. Ви просто вставляєте модем у роз'єм USB і отримуєте доступ до мережі. 3G технологія дає можливість обмінюватися даними та інформацією на високій швидкості, перебуваючи у будь-якій точці нашої країни. Максимальна швидкість 3G в Україні може сягати 14.7 Мбіт/сек. У нас Ви знайдете безліч різних моделей, що відрізняються як зовнішнім виглядом, так і технічними характеристиками. Така різноманітність допоможе знайти щось для себе. А якщо Ви сумніваєтеся і не впевнені у своєму виборі – зателефонуйте нашим менеджерам, які радо проконсультують Вас з усіх питань.

Порівняння товарів (0)
Сортування:
До сторінок:
Франклін U301 3G CDMA модем Шантаж
Опис Franklin U301 є недорогим, якісним, надійним і спритним 3G-модемом для роботи в CDMA-мережах. Крім всіх стандартних CDMA-мереж модем Franklin U301 може підтримувати WiMAX. Швидкість отримання становить до 3.1Мбит/сек , швидкість відправлення даних до 1.8Мбит/сек . На території України Ви может..
100 грн.
На основі 4 відгуків.
Модем 3G CDMA Cricket A600
Опис Cricket A600 - зручний та компактний 3G модем, який дозволить Вам завжди залишатися на зв'язку з рідними та близькими. Ця модель працює на території України з CDMA операторами Інтертелеком та PeopleNet . Девайс має високу швидкість передачі даних, до 3.1 Мбіт/сек , його можна використовуват..
145 грн.
На основі 3 відгуків.
 Sierra 597  Express Card 3G CDMA
Опис Sierra 597 - м очний ExpressCard модем, який не поступається навіть сучасним моделям. Завдяки вбудованій антені в даній моделі відмінна якість прийому сигналу, модем стабільно працюватиме навіть у зоні з невпевненим покриттям. У модемі Sierra 597 є роз'єм для підключення зовнішньої антени. ..
150 грн.
На основі 4 відгуків.
Franklin U210 3G CDMA модем
Опис Franklin U210 – напрочуд компактний та мініатюрний 3G USB модем з підтримкою стандарту CDMA EV-DO Rev. A (швидкість завантаження до 3,1 Мб/сек та передачі - до 1,8 Мб/сек). В Україні працює з операторами Інтертелеком та PeopleNet. Згладжена форма корпусу з міцного пластику і роз'єм, що скла..
150 грн.
На основі 3 відгуків.
Модем Bless UC165 3G CDMA
Опис          Bless UC165 - це легкий та компактний 3G модем для ноутбуків та стаціонарних комп'ютерів, виконаний у формі USB накопичувача . Ця модель орієнтована працювати зі стандартом   CDMA і підходить для використання в мережах Інтертелеком та Peoplenet . Голов..
150 грн.
На основі 6 відгуків.
Franklin U600 3G CDMA модем
Опис Franklin U600 один із представників лінійки гібридних модемів 3G/4G з поворотним USB, завдяки чому пристрій можна підключити під усілякими кутами з метою отримання кращого сигналу мережі або для отримання ідеальної позиції модему до ПК. Торгова марка Franklin є однією з найвідоміших на ринку 3..
199 грн.
На основі 8 відгуків.
Модем Sierra 250U 3G 4G CDMA
Опис Sierra 250U - це 3G модем CDMA EVDO та 4G модем, що працює у стандарті WiMax Mobile. Для українських користувачів бездротового Інтернету цей гаджет є цікавим як модем CDMA, т.к. мережі Wi-Max в Україні ще не розвинені. Максимальна швидкість завантаження під час використання CDMA операторів Інт..
240 грн.
На основі 6 відгуків.
Mini PCI Express Card 3G CDMA MODEM REV A
Опис 3G модем форм-фактора Mini PCI Express Card - модем, що вбудовується, підтримує стандарт зв'язку CDMA 2000 1xEV-DO Rev.A, а значить, що підтримується робота в мережах операторів Інтертелеком і PEOPLEnet . Внутрішній модем встановлюється всередину ноутбуків, нетбуків, планшетних ПК, які прац..
250 грн.
На основі 2 відгуків.
Модем 3G CDMA Cricket UM100C
Опис Cricket UM100C – компактний та стильний 3G модем, який працює в стандарті CDMA з операторами Інтертелеком та PeopleNet, завдяки чому Ви отримуєте доступ до інтернету на швидкості Rev A (завантаження – до 3,1 Мб/с , віддача – до 1,8 Мб/ с ). Даний девайс має невеликі габарити і USB конектор, що ..
250 грн.
На основі 1 відгуків.
Модем Cricket A605 3G CDMA
Опис Cricket A605 – компактний USB модем, який підтримує роботу з операторами Інтертелеком та PeopleNet (CDMA EVDO Rev.A) зі швидкістю до 3.1 Мбіт/с . Ця витончена модель має невеликі габарити та незначну вагу, завдяки чому Ви з легкістю зможете помістити його в кишеню куртки або штанів, маленький ж..
250 грн.
На основі 1 відгуків.
Franklin U300 3G CDMA модем
Опис Гібридний модем Franklin U300 надає можливість працювати як у мережах 3G за технологією Rev.A , де максимальна швидкість передачі даних становить 3,1 Мб/с , так і в мережах 4G (WiMAX) з максимальною швидкістю передачі до 28 Mб/с . В Україні Franklin U301 актуальний передусім як CDMA модем і пр..
270 грн.
На основі 6 відгуків.
Novatel U720 3G CDMA модем
Опис Novatel U720 - це потужний USB модем з підтримкою EV-DO Rev. A, що забезпечує швидкість отримання даних до 3,1 Mbps і передачі до 1,8 Mbps. U720 працює на території України з CDMA операторами Інтертелеком та PeopleNet . Деяких покупців бентежать габарити даного модему, але це скоріше є його пер..
275 грн.
На основі 2 відгуків.
Franklin U301 3G CDMA модем
Опис Franklin U301 є недорогим, якісним, надійним і спритним 3G-модемом для роботи в CDMA-мережах. Крім всіх стандартних CDMA-мереж модем Franklin U301 може підтримувати WiMAX. Швидкість отримання становить до 3.1Мбит/сек , швидкість відправлення даних до 1.8Мбит/сек . На території України Ви может..
290 грн.
На основі 5 відгуків.
Novatel 551L 3G LTE CDMA модем
Опис Novatel 551L – швидкісний 3G/4G модем від компанії Novatel, який відноситься до сімейства комбінованих пристроїв, що поєднали в собі технології CDMA EVDO Rev.A, де максимально можлива швидкість до 3.1 Мб/с, а також LTE. Для українських користувачів мережі четвертого покоління LTE поки що залиш..
290 грн.
На основі 5 відгуків.
ZTE AD3700 3G CDMA/GSM модем
Опис ZTE AD3700 – це компактний 3G модем з можливістю працювати як у мережі CDMA (Інтертелеком, Peoplenet), так і в мережах GSM (Київстар, Vodafone, Life, ТріМоб). Швидкість прийому інтернету у стандарті CDMA – до 3,1 Мбіт/с та у стандарті GSM до 7,2 Мбіт/с . 3G модем ZTE AD3700 виконаний з міцного ..
290 грн.
На основі 8 відгуків.