Киевстар

Сравнение товаров (0)
Сортировка:
На странице:
Тарифный план ВАШ ВИБІР
Шановні клієнти зверніть увагу !!! Ціна вказана тільки за SIM карту !!! Включено на місяць Плата за тариф, грн/міс. 175 Мобільний інтернет 20ГБ Дзвінки на Київстар безлім Дзвінки на інші мобільні мережі та за кордон, хв. 100 ..
50 грн.
На основе 1 отзывов.
Тарифный план ВАШ КОМФОРТ
Шановні клієнти зверніть увагу !!! Ціна вказана тільки за SIM карту !!! Включено на місяць Плата за тариф, грн/міс. 350 Мобільний інтернет безлім (швидкість мобільного інтернету може бути обмежена до 0,8 Мбіт/с, якщо протягом місяця використано 60ГБ) ..
50 грн.
На основе 3 отзывов.
Тарифный план ВАШ ОПТИМУМ
Шановні клієнти зверніть увагу !!! Ціна вказана тільки за SIM карту!!! Включено на місяць Плата за тариф, грн/міс. 250 Мобільний інтернет безлім (швидкість мобільного інтернету може бути обмежена до 0,8 Мбіт/с, якщо протягом місяця використано 40ГБ) ..
50 грн.
Тарифный план Безлимитный интернет Kyivstar корпоратив
Шановні клієнти зверніть увагу !!! Ціна вказана тільки за SIM карту !!! Вигідна пропозиція!!! В комплект входить 3 sim-картки з одним номером: 2 з підтримкою дзвінків та інтернету, 1 - тільки інтернет! Включено на місяць Плата за тариф, грн/міс. 500 Мобільний ..
200 грн.
На основе 1 отзывов.
Тарифный план ВАШ МАКСИМУМ
Шановні клієнти зверніть увагу !!! Ціна вказана тільки за SIM карту !!! Включено на місяць Плата за тариф, грн/міс. 1500 Мобільний інтернет безлім Дзвінки на Київстар безлім Дзвінки на інші мобільні мережі та за кордон, хв. 3500 ..
200 грн.
На основе 1 отзывов.
Тарифный план ВАШ ПРЕМІУМ
Шановні клієнти зверніть увагу !!! Ціна вказана тільки за SIM карту !!! Включено на місяць Плата за тариф, грн/міс. 750 Мобільний інтернет безлім Дзвінки на Київстар безлім Дзвінки на інші мобільні мережі та за кордон, хв. 1500 ..
200 грн.
На основе 1 отзывов.
Тарифный план Безлимитный интернет Киевстар
Шановні клієнти зверніть увагу !!! Ціна вказана тільки за SIM карту !!! Включено на місяць   Плата за тариф, грн/міс. 300 Мобільний інтернет безлім         https://center4g.com.ua/tarify/startovyj-paket-tarifny..
250 грн.