Cdma стаціонарні термінали
Cdma стаціонарні термінали
Серед усього різноманіття пристроїв CDMA можна виділити одну особливу групу - це так звані стаціонарні бази CDMA , вони ж
Що потрібно для підключення терманалу CDMA
Для роботи терміналу у вас в офісі або вдома вам достатньо, щоб була мережа 220 В і ви знаходились у зоні покриття вашого оператора CDMA. При цьому в терміналі CDMA знаходиться акумуляторна батарея, так що навіть якщо пропадає живлення від мережі, досить довгий час він може працювати на батареях, залежно від їх ємності. У стаціонарної бази Huawei ETS 1201, наприклад, цей показник становить до 4 годин у режимі розмови, у режимі очікування до 22 годин. Це особливо актуально для телефонізації об'єктів приватного сектора, за межами міста, словом скрізь де є нестабільність електроживлення.
Телефонізація офісів та будинків
Стаціонарні термінали CDMA існують двох видів , це як просто стаціонарні телефони CDMA, з трубкою і клавіатурою, що з боку нічим не відрізняються від звичайного телефонного апарату, так і власне термінали, у вигляді "ящика" з антеною, до якого можна підключити необхідний вам телефон або подати від нього лінію туди, куди Вам необхідно. Останні особливо зручні для телефонізації офісів , тому що дозволяють підключити до себе кілька (зазвичай до 4-5) телефонів у паралель, а також подати від стаціонарної бази зовнішню лінію на офісну міні-АТС. При цьому до стаціонару CDMA може бути підключений аналоговий факс, оскільки багато існуючих стаціонарних терміналів, дозволяють скористатися такою послугою мобільних мереж третього покоління (3G), як відправка-прийом факсу.
Переваги терміналів CDMA
До перелічених вище переваг стаціонарних баз CDMA, варто згадати вищу стабільність їх роботи як у голосовому режимі, так і в режимі передачі даних. Це пов'язано перш за все з якіснішим прийомом сигналу і з тим, що на відміну від мобільних CDMA, вам немає необхідності стежити за зарядом батареї, ви в основному працюєте від мережі. Тому мобільний Інтернет CDMA на стаціонарних терміналах йде на більших швидкостях, ніж, за тих самих умов прийому, на мобільному телефоні. Також до стаціонарів CDMA можна підключати виносну антену, тим самим посилюючи сигнал у тих місцях, де він або дуже слабкий, або його практично взагалі немає, що дає можливість користуватися зв'язком CDMA навіть там, де фактично немає покриття оператора.
Тепер після перерахованих переваг та можливостей цих пристроїв хочеться ще раз загострити Вашу увагу на тому, що "стаціонарні" бази CDMA, стаціонарні телефони CDMA зовсім не стаціонарні, а мобільні насправді. Такий термінал ви можете використовувати там, де ви хочете, прив'язуючись до місця тільки в тому сенсі, щоб перебувати в зоні (або з виносною антеною, десь хоча б поблизу неї) покриття вашого оператора CDMA. Тому вже зараз жителі Київської області, а також ті, хто має в області будь-який господарський об'єкт, можуть мати високоякісний голосовий зв'язок (за якістю в зоні покриття практично нічим не поступається провідному), і високошвидкісний мобільний Інтернет CDMA.
Провідними виробниками стаціонарних терміналів CDMA є перш за все такі компанії, як Axesstel, Dowtel, Huawei, LG Electronics, Sungil Telecom, продукція яких представлена в нашому інтернет-магазині.