3G -4G комплекти

Порівняння товарів (0)
Сортування:
До сторінок:
3G інтернет для офісу, конференцій, семінарів та інших заходів
3G інтернет для офісу, конференцій, семінарів та інших заходів Якщо у Вас невеликий офіс, який знаходиться в заміській зоні, приватному секторі або окремій будівлі, не підключеній до будь-якого проводового провайдера, то Вам необхідно заздалегідь подбати про підключення Інтернету. Також у вас може в..
20 грн.
На основі 2 відгуків.
Віддалена прошивка 3G 4G обладнання
Немає можливості приїхати до центру обслуговування абонентів, а прошити Інтертелеком треба? Ви можете підключити 3G інтернет не відриваючись від комп'ютера прямо зараз. Всього через кілька хвилин забезпечивши себе чи друзів мобільним інтернетом та вигідним безлімітним інтернетом. Перейдемо до ді..
20 грн.
На основі 1 відгуків.
Прошивка - програмування 3G 4G обладнання
Програмування програмного забезпечення 3G 4G обладнання Програмування 3G модемів, роутерів, телефонів, комунікаторів. Можливо дистанційно. Програмування 3G пристроїв стандарту CDMA, а також прошивка, розблокування, налаштування та підключення до 3G мобільних операторів Інтертелеком та Піплнет. Відно..
20 грн.
На основі 2 відгуків.
Резервний інтернет
Резервний інтернет Незважаючи на те, що більшість компаній та приватних осіб користуються послугами провідних провайдерів, завжди трапляються форс-мажорні обставини, які можуть позначитися на роботі та завдати значних фінансових втрат (вимкнули світло, зламався роутер/кабель, забули сплатити інтерне..
20 грн.
На основі 1 відгуків.
Розлочка - розблокування 3G 4G модемів
Оператори стільникового зв'язку блокують (лочать) USB модеми та мобільні 3G роутери mifi, а значить ви не можете використовувати у вашому 3G модемі іншого оператора. Але все це можна зробити самому, своїми ж руками і витративши при цьому трохи часу. http://center4g.com.ua/uslugi-3g-4g/razlochka-..
20 грн.
На основі 2 відгуків.
Установка 3G інтернету у транспорті
Установка 3G інтернету в транспорті Після того, як бездротовий доступ в інтернет з'явився в квартирі, а потім у заміських будинках та дачах, інтернет у транспорті не вважається сьогодні чимось незвичайним. Установка мобільного wi-fi роутера дозволяє забезпечити високошвидкісний інтернет у машині..
20 грн.
На основі 1 відгуків.
Ремонт 3G 4G модемів та мобільних роутерів MiFi
Ремонт 3G 4G модемів та мобільних роутерів! Ніщо не довговічне в нашому світі, та й вічний двигун поки що ніхто не винайшов, тому рано чи пізно нам знадобиться ремонт 3G модему як не сумно це звучить. Звичайно може настав час поміняти на більш швидкісний модем Rev B. Але якщо швидкість нас влаштовує..
100 грн.
На основі 2 відгуків.
Встановлення відеоспостереження Миколаїв
Установка відеоспостереження в місті Київ та області під ключ, повністю весь комплект «під ключ». З можливістю подальшого контролю віддалено через Інтернет через смартфон, планшет, ноутбук, або персональний комп'ютер. Все налаштування та комплекс робіт беруть на себе наші технічні фахівці. Від В..
500 грн.
На основі 1 відгуків.