Неможливо уявити сучасний бездротовий інтернет без серйозного гравця – Інтертелеком. Цей провайдер займає провідні місця у рейтингах популярності серед користувачів. Така тенденція пов'язані з кількома чинниками.

Корпорація Intertelecom завжди ставить інтереси клієнта понад усе. Тому систематичний розвиток та покращення технічних параметрів роботи системи мобільного інтернету відбувається постійно. Це дозволяє щорічно покращувати покриття, уможливлюючи використання мобільного інтернету практично в будь-якій точці України. Зміни торкнулися якості роботи мобільного інтернету. Провайдер зміг позбутися стереотипу про те, що швидкість роботи мобільного інтернету в рази гірша за провідний. Доводячи інше, вони залучають нових абонентів підключити Інтертелеком у Харкові, Києві та по всіх містах України.

Підключення 3G інтернет Інтертелеком є вигідним для кожного. Існуючі на даний день тарифи переконують, що вартість наданих послуг цілком відповідає якості роботи цифрового гіганта. Ви платите обґрунтовану вартість за ту якість послуг, яку ви отримуєте. Сподобаються потенційним користувачам та тарифні плани безліміт. Підключити Інтертелеком безліміт необхідно тим абонентам, які планують проводити багато часу в мережі. Це дозволить суттєво заощадити та насолоджуватися серфінгом у всесвітньому павутинні без жодних обмежень.

Інтертелеком Тарифи

Інтертелеком – український національний 3G оператор, надає послуги місцевого та мобільного зв'язку стандарту CDMA 3G інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с

У цій категорії немає товарів.