Моддинг та тюнінг Apple iPhone Watch

Наша компанія займається тюнінгом та моддингом мобільних телефонів, годинників та інших пристроїв, перетворюючи їх на предмети мистецтва. Кожен телефон виготовляється з урахуванням особистих побажань, смаку та вимог замовника. Це стосується і матеріалів, і покриття, і логотипу до дрібниць. Головний принцип компанії та запорука найвищої якості її творів полягає у використанні виключно “рідних” деталей. Це важливо, оскільки виробники телефонів формують компоненти лазерним методом, що гарантує ідеальне припасування всіх комплектуючих за розмірами. Тому при модернізації в майстерні лише оригінальні запасні частини корпусу, кнопки, сім-холдери тощо. покриваються дорогоцінними металами (жовте та рожеве золото, платина). Нагадаємо, що майстри працюють вручну і до дрібниць опрацьовують кожну деталь. Дюжина фахівців, серед яких інженери, дизайнери, фахівці з дорогоцінних металів створюють по-справжньому унікальні гаджети.

Порівняння товарів (0)
Сортування:
До сторінок:
Гравірування Apple iPhone
Гравірування Apple iPhone Пропонуємо послугу "Алмазного гравіювання" виконуємо гравірування на айфон та іншій продукції компанії Apple - iPod nano, iPod touch та iPad mini.   Навіщо потрібне гравіювання на телефоні? Гравіювання на iPhone та інших мобільних телефонах необхідне, перш..
7 777 грн.
Гравірування Apple Watch
Гравірування Apple Watch Компанія Center4G пропонує послуги з персоналізації Ваших Apple Watch. Послуга по золоченню годинника Apple Watch. Нагадаємо, що вартість золотих Apple Watch 250 000 грн. Годинник покритий золотом 24K (найвища 999 проба). Товщина 10 мікрон та гарантія на покриття 1 рік. Нам..
7 777 грн.
Тюнінг та золочення Apple Watch
Тюнінг та золочення Apple Watch Компанія Center4G пропонує послуги з персоналізації Ваших Apple Watch. Послуга по золоченню годинника Apple Watch. Нагадаємо, що вартість золотих Apple Watch 250 000 грн. Годинник покритий золотом 24K (найвища 999 проба). Товщина 10 мікрон та гарантія на покриття 1 р..
7 777 грн.
Тюнинг и золочение Apple iPhone
Тюнінг та золочення Apple iPhone Компанія Center4G пропонує послуги з персоналізації Вашого Apple iPhone. Послуга по золочення корпусу Apple iPhone. Телефон покритий золотом 24K (найвища 999 проба). Товщина 10 мікрон та гарантія на покриття 1 рік. Нами відпрацьовано технологію нанесення додаткового..
7 777 грн.