Підсилювачі 3G 4G інтернет сигналу РЕМО призначені для забезпечення стабільного доступу до Інтернету через USB-модеми та мобільні WiFi роутери в зонах невпевненого прийому сигналу мереж GSM (GPRS/EDGE), 3G (HSDPA/HSUPA/WCDMA/HSPA+) та 4G (LTE/WiMax ), CDMA.

Порівняння товарів (0)
Сортування:
До сторінок:
Підсилювач 3G 4G GSM сигналу для USB-модему РЕМО "Connect Street mini"
Опис Підсилювач інтернет-сигналу РЕМО "Connect Street" призначений для забезпечення стабільного доступу до Інтернету через USB-модеми в зонах невпевненого прийому сигналу мереж GSM (GPRS/EDGE) та 3G (HSDPA/HSUPA/WCDMA). Виріб складається з двох основних вузлів: зовнішньої спрямованої антен..
1 400 грн.
На основі 4 відгуків.
Підсилювач сигналу 3G 4G для USB-модему РЕМО "Connect 2.0"
Опис Підсилювач 3G 4G інтернет-сигналу РЕМО "Connect 2.0" призначений для забезпечення стабільного доступу до Інтернету через USB-модеми в зонах невпевненого прийому сигналу мереж GSM (GPRS/EDGE), 3G (HSDPA/HSUPA/WCDMA/HSPA+) та 4G (LTE/ WiMax). Конструкція пристрою дозволяє розмістити мод..
1 499 грн.
На основі 6 відгуків.
Дія
Підсилювач 3G 4G GSM сигналу для USB-модему РЕМО "Connect Street"
Опис Connect Street - зовнішня антена нового покоління, призначена для роботи з практично будь-якими 3G радіомодемами, що працюють в мережах UMTS-2100. Connect Street – дозволить Вам комфортно користуватися мобільним інтернетом там, де доступ до нього був утруднений. "Connect Street" має н..
1 870 грн. 1 550 грн.
На основі 2 відгуків.