Придбати Netis MW5230
  • Придбати Netis MW5230
Ціна: 650 грн.
Є в наявності
Виробник: Netis
Модель: MW5230
-
+
Доставка

По Николаеву: Самовывоз из нашего магазина

В регионах:

"Нова почта"
отправка каждый день, есть наложенный платёж.

"Укрпочта"
отправка 2 раза в неделю, только предоплата.

"Ночной экспресс", "Гюнсел", "Автолюкс"
отправка 1 раз в неделю, только предоплата.

​Опис

Netis MW5230 – маршрутизатор для передачі даних як через Wi-Fi, так і через дроти, з неймовірною швидкістю бездротового з'єднання до 300 Мбіт/сек та підтримкою 3G/4G USB модемів.

Wi-Fi модуль пристрою працює у діапазоні 2.4 ГГц. Netis MW5230 підтримує міжмережевий екран (NAT) та VPN, що забезпечують велику безпеку та захищають від вторгнення ззовні. Підтримуються інші стандартні функції маршрутизатора: DHCP, динамічний DNS, статична маршрутизація, IGMP Snooping, PPPoE, QoS, DMZ, UPnP, IPv6.

USB 2.0 дозволяє підключити не тільки usb-модем, але також зовнішній накопичувач, використовувати FTP і медіа сервер. Підключивши до девайсу зовнішній USB-накопичувач, можна організувати мережеве сховище, доступне з усіх пристроїв, підключених до маршрутизатора. Підтримуючі DLNA пристрої, такі як Smart TV і медіаплеєри, також зможуть отримати доступ до мультимедіа контенту на цьому накопичувачі, а доступ по FTP-протоколу дозволить «дотягнутися» до спільних файлів, перебуваючи далеко від дому, на відпочинку або у відрядженні.

Роутер підтримує сервіси IPTV у кількох конфігураціях - мостове з'єднання з одним або двома портами LAN, VLAN з виділеними тегами для телебачення та телефонії з трансляцією потоків на вибрані порти LAN.

Для додаткового захисту клієнтів локальної мережі можна активувати сервіс Яндекс.DNS. Існує можливість вибору одного з трьох профілів (Базовий, Безпечний, Сімейний) для кожного пристрою індивідуально.

Для налаштування використовується традиційний веб-інтерфейс. Для нього передбачено кілька варіантів перекладів, у тому числі російською мовою. Передбачено доступ через WAN, номер порту можна змінити.

загальні характеристики

Частота роботи Wi-Fi

2.4 ГГц

Швидкість Wi-Fi

>300 Мбіт/с

Швидкість LAN портів

100 Мбіт/с

WAN-порт

USB 3G

USB 4G

Ethernet

Інтерфейси

1 x WAN порт 10/100 Мбіт/сек

4 x LAN порту 10/100 Мбіт/сек 1 x USB 2.0 Порт (для 3G/4G USB Модема або USB накопичувального пристрою)

Бездротові можливості

802.11b

802.11g

802.11n

Підтримка протоколів

DHCP

PPPoE

IPsec

L2TP

PPTP

Підтримка IPTV

є

Кількість антен

3

Конструкція антен

вбудовані

http://center4g.com.ua/3g-4g-wi-fi-routery/mw5230-netis-mw5230

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано добре