По Николаеву: Самовывоз из нашего магазина
В регионах:
"Нова почта" отправка каждый день, есть наложенный платёж.
"Укрпочта" отправка 2 раза в неделю, только предоплата.
"Ночной экспресс", "Гюнсел", "Автолюкс" отправка 1 раз в неделю, только предоплата.
Опис
Alcatel One Touch Elevate TD-LTE 4037V CDMA - бюджетний смартфон від китайського виробника Alcatel . Модель виконана як моноблока. На передній панелі розмістився 4.5-дюймовий IPS TFT екран, роздільною здатністю 480 х 854 пікселів , оснащений датчиком наближення та датчиком освітленості. Гучний динамік гарантує те, що Ви почуєте співрозмовника навіть у галасливій компанії. Три сенсорні кнопки керування винесені на нижню частину корпусу, щоб не займати місце на невеликому екрані. Сірий корпус хоч і зроблений із пластику, чудово імітує метал.
Як залізо тут - чотириядерний процесор Qualcomm Snapdragon 210 MSM8909 з тактовою частотою 1.1 гігагерц . Гігабайт оперативної пам'яті та відеоприскорювач Adreno 304 відповідають за плавний висновок та виведення графічної інформації. На смартфоні зручно не лише книжки почитати, а й грати у ресурсооб'ємні ігри.
Дві непогані камери, роздільною здатністю п'ять (основна) і два (фронтальна) мегапікселя дозволяють зафіксувати на фотографіях і відеороликах всі моменти Вашого життя, що найбільше запам'ятовуються. Крім того, можна сміливо спілкуватися у Skype та інших сервісах відеотелефонії, а також робити яскраві селфи, якими не соромно поділитись у соціальних мережах.
Alcatel One Touch Elevate живиться від батареї, об'ємом 2000 мАг . Завдяки невеликому дисплею та енергоємному процесору такий заряд гарантує до 2-х днів автономної роботи.
загальні характеристики
| Підтримувані стандарти зв'язку: | CDMA |
| Місткість батареї: | 2000 |
| розміри: | 66 x 133.5 x 9.9 |
| Вага пристрою: | 136 |
Характеристики екрану:
| Розмір екрану: | 4.5 |
| Тип екрану: | IPS TFT |
| Дозвіл: | 480 x 854 |
| Щільність пікселів | 218 ppi |
Процесор, відео:
| Процесор: | Qualcomm Snapdragon 210 8909 |
| Кількість ядер: | x4 |
| Частота процесора GHz: | 1.1 |
| Відеоприскорювач: | Adreno 304 |
Пам'ять пристрою:
| Оперативна пам'ять MB: | 1024 |
| Внутрішня пам'ять GB: | 8 |
| Підтримка карток SD: | до 64 |
Операційна система:
| Операційна система: | Google Android |
Комунікаційні можливості:
| Бездротові можливості: | 3G – GPRS, EDGE, HSUPA, HSDPA. Wi-Fi |
| Bluetooth | 4.0 |
Камера:
| Камера: | 5.0 |
| Фронтальна камера: | 1.9 |
http://center4g.com.ua/cdma-telefony/cdma-3g-smartfony/cdma-smartfon-alcatel-one-touch-elevate-td-lte-4037v-cdma
| Основні характеристики | |
| Стандартний | CDMA;3G |
|---|---|
| Підтримка операторів | Інтертелеком; PeopleNet; |
| Передача даних | EVDO Rev.A |


